Prestavba Jeepu Wrangler

Žiadne sériovo vyrobené vozidlo nemôže splniť vaše rozmanité, individuálne požiadavky

 

Naša firma realizuje úpravy a prestavby offroad vozidiel pre zvýšenie prejazdnosti terénom podľa požiadaviek našich zákazníkov. Špecializujeme sa na úpravy všetkých typov vozidiel na expedičné vozidlá a offroadové hobby. Plníme aj tie najnáročnejšie sny milovníkov offroadu, ale aj profesionálov, ktorí takéto vozidlá potrebujú pre svoju každodennú prácu. Máme vlastné servisné zázemie, špičkovú servisnú a diagnostickú techniku ako aj odborne vyškolených pracovníkov. Dokážeme vám nielen odborne servisovať a opraviť auto, ale poradiť a poslúžiť pri prestavbách vozidiel. Vieme nielen navrhnúť realizáciu prestavby, ale ju aj na vozidle odborne vykonať. Ponúkame len overený, veľmi kvalitný prestavbový tovar, ktorým vám dokážeme garantovať dlhoročné úžitkové vlastnosti a vynikajúcu cenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Problematika špeciálnych prestavieb offroad vozidiel je však veľmi široká a komplikovaná téma. Mnohokrát s individuálnou problematikou a aj s individuálnym riešením a my nechceme nechať nič na náhodu a chceme veci robiť naozaj dobre. Preto úzko spolupracujeme s tými najlepšími firmami a odborníkmi, ktorí sa týmto prestavbám venujú už dlhé roky. Všetkým spolupracujúcim firmám by sme zároveň chceli touto cestou poďakovať za doterajšiu, ale aj budúcu spoluprácu.

 

 

Jednoducho, chceme robiť všetko preto, aby produkt, ktorý vám ponúkneme a dodáme, stál za to. Výsledky našich prác môžete posúdiť sami. Keďže sa chceme neustále zlepšovať, budeme vám vďační za každý postreh, názor či pripomienku.

 

 

 

 

Pozrieť naše prestavby

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Koľko ma bude stáť prestvba na LPG?

Zistite koľko by vás stále prestavba a koľko ušetríte.
Žiadosť o kalkuláciu