Prestavba Jeepu Wrangler

 

V našom servise servisujeme nielen bežné osobné autá, ale aj 4x4 autá a americké autá. Tieto autá nás zaujali, páčia na nám a preto sme sa rozhodli, že ich nebudeme len servisovať a mierne upravovať, ale začneme ich upravovať na svoj obraz a taktiež aj obraz a potreby zákazníkov, vylepšovať ich imidž a jazdné vlastnosti a schopnosti.

 

 

 

 

Vo svete jestvuje veľké množstvo výrobcov a značiek 4x4 vozidiel a ešte väčšie množstvo variantov a kombinácii čo sa týka ich úprav. Snáď najlepšie a najpočetnejšie možnosti úprav ponúka výrobca značky Jeep s modelom Wrangler. Patrí k jednému z najobľúbenejších áut medzi zákazníkmi. Jedinou nevýhodou pri prestavbe takéhoto vozidla je snáď iba cena dielov.

 

 

Prestavby sa zväčša robia kvôli imidžu. Vtedy sa menia kolesá, upravuje sa podvozok, pruženie, brzdy a niekoľko ďalších častí vozidla. Dôležité je aj to, či idete prestavať auto na vozenie sa po bežných cestách, alebo po teréne, teda pri plnom zábere, extrémnom zaťažení a nápore terénu a jeho povrchu. Pri aute do terénu je už len pri zmene rozmeru kolies potrebné doladiť do maximálnej miery všetky komponenty ako sú pruženie, polosi, diferenciály, motor, chladenie motora, prevodovka, chladenie prevodovky, brzdy, riadenie, chladenie riadenia, zvesenie kolies, svetlá výška, ochrana podvozku a mnoho ďalších.

 

 

 

 

 

 

 

 

V podstate je pri týchto úpravách potrebné upravovať skoro všetko, niečo mierne, väčšinu zásadne. Často sa robí výmena celého dielu, ktorý sa potom musí špeciálne upraviť k danému modelu auta. Pri takýchto úpravách niekedy vymeníme aj polovicu či tri štvrtiny dielov na aute za nové diely. Tie sú však podstatne drahšie oproti pôvodným dielom, nakoľko musia prejsť ešte špeciálnou úpravou, ktorú dorobíme my. Preto je hodnota vozidla po prestavbe mnohonásobne väčšia ako pôvodná hodnota vozidla pred prestavbou. Prestavba teda nie je lacný špás, hoci by sme si želali, aby to bolo trochu inak...

 

 

Priznáme sa, že na začiatku prestavby nášho auta Jeep Wrangler sme po finančnej stránke len tušili čo nás čaká. Vykonávanie dovtedajšieho servisu je jedna vec, no realizácia prestavby a hlavne jej úplné dokončenie je druhá vec. Za úspešné dokončenie našej prestavby vďačíme hlavne našej tvrdohlavosti, húževnatosti a túžbe robiť ťažké, náročné, veľké veci a tiež snahe robiť všetky veci inak. Takto totiž pristupujeme ku všetkému, čo v All4Car robíme (všetky služby nájdete na www.all4car.sk). Dnes môžeme povedať, že do čoho sme sa doteraz „zakusli“ a začali to realizovať, to sme aj dokončili.

 

 

 

 

 

Netvrdíme, že nie je čo zlepšovať, veď aj my sme len ľudia, sme omylní a nie sme majstrami sveta. Aj preto vďačíme našim zákazníkom za slová chvály, ale aj kritiky a prípadné pripomienky, námety a spätné reakcie. Od začiatku, a to už 20 rokov, nás zákazníci týmto spôsobom posúvajú dopredu, snažíme sa mať k našej práci rešpekt, úctu, odhodlanosť, a dobrý pocit zákazníka a náš dobrý pocit z vykonanej práce je u nás stále veľmi dôležitý.

 

 

Čo sa týka našej prestavby Jeep Wrangler, museli sme pri nej prekonať viaceré prekážky, ktoré nás však posunuli dopredu. Obetovali sme tomu aj nemalé finančné prostriedky, hodiny práce a veľa času. Myslíme si však, že výsledok stojí za to! Podarilo sa nám urobiť prestavbu nielen na imidž, ale aj na plnú funkčnosť vozidla vhodného na expedície. Otestovali sme ho v extrémnych terénnych podmienkach v hlbokom snehu, ale aj v blate. Nech sa páči, posúďte výsledky našej práce sami! :)

 

 

 

 

 

 

Zavolajte nám, ak máte záujem o podobnú prestavbu!

 

Zavolať nám

 

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Koľko ma bude stáť prestvba na LPG?

Zistite koľko by vás stále prestavba a koľko ušetríte.
Žiadosť o kalkuláciu